Кава зі Соломією Бобровською, Народною депутаткою України

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
03
вересня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture впроваджує проект Кава з політиком / Coffee & Politics. 

Лінк для реєстрації: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_RONRzapAQIydFkXaXaQJ4w

Проект передбачає серію онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці. У рамках проекту буде проведено п’ять онлайн розмов із політиками. 

3 вересня о 16:00 відбудеться п'ята зустріч в рамках проекту Кава з політиком / Coffee & Politics з Соломією Бобровською, народною депутаткою України IX скликання від партії “Голос”, екс-виконувачки обов'язків голови Одеської обласної державної адміністрації (2016—2017), співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ.

Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеній гості. Загальна тривалість кожної розмови – 2-2.5 години.   

Модератори: Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.   
Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org; Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org.
 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути