Перші кроки депутата в місцевій раді

Представники влади
Старт
19
листопада
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Програма МРІ для представників місцевої влади розпочинає цикл навчальних заходів для нового складу місцевих рад. 19 листопада о 15:00, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбудеться перший вебінар із основ діяльності новообраних депутатів у місцевих радах.

Реєстрація на вебінар 19 листопада: https://bit.ly/2Ixm7xY

До участі у вебінарі запрошуються депутати та депутатки з усієї України, які вперше обрані до місцевих рад. Незабаром розпочнуться засідання місцевих рад, де Ви як депутат будете розглядати важливі питання та ухвалювати перші рішення. Тренер вебінару, Олександр Солонтай, колишній депутат та провідний експерт з місцевого самоврядування, допоможе Вам підготуватися до перших пленарних засідань, більше дізнатися про Ваші повноваження та обов’язки, щоб ефективно розпочати роботу в місцевій раді та стати успішним депутатом/кою.

Головні питання, які будуть розкриті під час вебінару:

  • Формування керівних органів ради: секретар, президія, комісії;
  • Вибори виконавчих органів: заступника голови громади, старости, виконкому;
  • Основні права та обов’язки депутата в раді.

Тренер вебінару - Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, був депутатом Ужгородської міської ради (2002-2006) та Закарпатської обласної ради (2006-2010), має багаторічний досвід роботи в органах місцевого самоврядування.

Навчання триватиме 1,5 години. Для участі необхідно зареєструватися: https://bit.ly/2Ixm7xY

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути