Тайм-менеджмент для молодих активістів. Чи можливо встигнути все? [вебінар]

Молодь
Старт
23
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання. У четвер, 23 квітня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Тайм – менеджмент для молодих активістів. Чи можливо встигнути все?». Початок о 16:00.

Як не упускати основну мету, поєднати роботу і особисте життя, знайти час на розвиток і як дозволити собі відпочинок? Як виділити головне зі своїх справ?

Для відповіді на ці питання розглянемо наступні пункти:

  1. Коли пора братися за тайм менеджмент
  2. Куди направити фокус уваги і свої зусилля
  3. Інструменти ефективного планування часу. Методи і техніки.
  4. Практична робота по складанню свого плану і списку занять для вашого розвитку.

Корисна інфомація для фокусування на можливостях, тренінг з цілеспрямованісті, щоб постійно утримуючи перед очима мету, обирати для її досягнення найкращі маршрути.

До участі у вебінарі запрошуються громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 22 квітня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.
Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка: Марина Ковальова – тренерка з ефективних коммунікацій та персонального розвитку, з 2002 року має  досвід роботи в ЗМІ, секторі B@B, співпраці з органами влади, а також досвід розробки та втілення проектів.  
 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми