#ВизначайCвоєМайбутнє – балотуйся до місцевої ради. Досвід молодих депутатів [вебінар]

Представники влади
Молодь
Громадяни
Старт
18
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) у рамках ініціативи #DefineYourFuture 18 червня проведе вебінар «#ВизначайCвоєМайбутнє - балотуйся до місцевої ради. Досвід молодих депутатів». Початок о 16:00 год.

Запрошуємо активну молодь та майбутніх кандидатів на виборах-2020 до розмови з трьома успішними молодими депутатами. У свої 23-25 років, вони стали депутатами місцевих рад VII-го скликання у 2015 році і зараз завершують свою каденцію. На власних прикладах, вони розкажуть як боротися дискримінацією за віком та статтю у місцевих радах, відстоювати свою думку, ефективно вирішувати молодіжні питання, а також поділяться своїм досвідом виборчих кампаній.

Спікери:

  1. Кирило Папакиця, депутат Маріупольської міської ради, член Європейської демократичної молодіжної мережі (EDYN)
  2. Катерина Константинова, депутатка Запорізької міської ради
  3. Денис Кімінчіджі, депутат Білгород-Дністровської міської ради

Під час вебінару вони обговорять такі теми:

  • Мотивація: чому варто ставати депутатом у молодому віці?
  • Очікування та реалії депутатської діяльності
  • Поради майбутнім молодим депутатам

Модератор - Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, у 22 роки став наймолодшим депутатом Ужгородської міської ради (2002-2006).

Вебінар буде проходити у форматі дискусії, де кожен учасник зможе взяти активну участь та поставити запитання спікерам та модератору.

Для участі необхідно заповнити анкету до 09:00 год. 18 червня 2020 року: https://bit.ly/3fbn7ma

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – півтори години.

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє – це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініцітива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.

Партнери програми