Залучення молоді до процесу прийняття рішень в умовах війни

Молодь
Старт
23
лютого
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Участь молоді у прийнятті рішень була, є та буде важливою для успішного розвитку країни. Проте як повномасштабне вторгнення вплинуло на процеси, зокрема, залучення молоді на національному рівні та у громадах? Якими є нові виклики та перепони? Як сприяти залученню молоді та її активізації? Які інструменти можна використати? 

Про це поговоримо на презентації посібника із громадянської освіти, а також обговоримо із представниками молоді про набутий досвід молодіжної роботи в умовах війни та про те, що справді на часі.  

До участі запрошуємо представників молодіжних рад та організацій, активістів та волонтерів, молодих політичних лідерів, представників влади, які працюють з молоддю, та міжнародних партнерів. 

Коли? 23 лютого, 11:30 
Де? місто Київ 

Для участі заповніть реєстраційну форму до 16 лютого: https://forms.office.com/r/DKmU5pS1Dn  

Кількість місць обмежена. Учасники отримають лист підтвердження реєстрації із інформацією  про місце проведення заходу та програмою. 

Подія організовується в межах програми USAID «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (IRI). 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми