Досягнення МРІ у роботі з молоддю перед місцевими виборами 2020 року

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) перед місцевими виборами 2020 року в Україні спрямував свою діяльність на підтримку молодих кандидатів у депутати та залучення молоді до політичних процесів. МРІ об’єднав свої програмні активності в ініціативу #DefineYourFuture/#ВизначайСвоєМайбутнє і пропонує ознайомитися із її результатами. 

Щотижневі онлайн тренінги 

Напередодні місцевих виборів, МРІ зосередився на проведенні щотижневих онлайн тренінгів для потенційних кандидатів та їхніх команд. Починаючи з весни, МРІ провів тренінги для понад 2000 партійних та громадських активістів щодо виборчого процесу та законодавства на місцевих виборах, участі у виборах та підготовки виборчих кампаній. Понад 600 учасників онлайн тренінгів МРІ були кандидатами у депутати на місцевих виборах у жовтні. 

Один із учасників вебінарів МРІ, Микита Шарапов, для якого ця виборча кампанія стала переможною, поділився своїм враженням від участі в навчальних вебінарах МРІ: «У цих виборах я, як кандидат в депутати місцевої ради, брав участь вперше, тому дуже потребував додаткової інформації про виборчий процес. Завдяки вебінарам МРІ у рамках ініціативи Визначай своє майбутнє, я зміг ефективно спланувати свою виборчу кампанію та краще комунікувати з виборцями. Тепер я депутат Дніпрорудненської міської ради і активно беру участь у вебінарах для новообраних депутатів. Я вдячний МРІ за доступ до високоякісного навчання та підтримку демократичного врядування в Україні».  

Відео-книга для кандидатів 

Для тих кандидатів, які не мали можливості взяти участь у навчальних вебінарах або хотіли переглянути їх ще раз, МРІ опублікував Відео-книгу для кандидатів та їх команд. До книги увійшли 17 відео про зміни до виборчого законодавства, кращі практики планування та проведення виборчих кампаній, а також про комунікацію з виборцями. Понад 2800 кандидатів та членів їхніх команд скористалися відео-книгою МРІ для підготовки до місцевих виборів 2020 року.  

Платформа для навчання спостерігачів iVote 

В умовах, коли проводити тренінги для спостерігачів було неможливо через пандемію, МРІ розробив інноваційну і просту у використанні освітню платформу iVote для безкоштовного навчання спостерігачів від політичних партій. Представники 18 політичних партій скористалися платформою та підвищили свої знання щодо обов’язків спостерігачів та їх ролі у забезпеченні вільних та прозорих виборів. 

Школа дебатів МРІ 

Протягом лютого-вересня 2020 року, МРІ провів Школу дебатів з метою підвищити якість політичної дискусії серед молодих громадських та партійних активістів. Програма включала в себе 22 навчальні тренінги та дебатні ігри, в яких взяли участь 64 молодих активістів з різних куточків України. Після завершення Школи, 18 її учасників взяли участь у місцевих виборах та близько десяти були обрані до місцевих рад.  

Конкурс мотиваційних роликів #ЧомуМиГолосуємо / #WhyWeVote 

Понад три мільйони телеглядачів переглянули мотиваційні відео ролики переможців конкурсу МРІ #ЧомуМиГолосуємо/#WhyWeVote. Протягом літа, МРІ навчив понад 100 молодих людей створювати короткі соціальні та мотивуючі відео ролики, а також провів конкурс на кращий ролик про важливість голосування. З 67 мотиваційних відеороликів, МРІ обрав 14 найкращих, а користувачі Facebook проголосували за “Приз глядацьких симпатій” на сторінці МРІ. 22 телеканали із Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької, Херсонської, Хмельницької, Харківської областей показали відео переможців конкурсу у своїх ефірах протягом жовтня.  

Запрошуємо реєструватися на найближчі заходи МРІ: 

24 листопада - Перші кроки депутата: регламент місцевої ради. Тренери – Борис Руснак та Юлія Вусенко. Реєстрація: https://bit.ly/32Q3VH6  

25 листопада - МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: виклики та перспективи для жінок. Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqSVAGPAF8QBQVZzxQwdhC7KGDx6hWbVXPHBMLlI0D-4PvAA/viewform 

27 листопада - Перші кроки депутата: Бюджетне забезпечення громад. Тренер - Олександр Слобожан. Реєстарція: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_-GQLqhxZTVCPmfxPcOTEGQ 

Досягнення та Історії