Координаторка Української жіночої демократичної мережі у Східній Україні очолила українську делегацію у ПАРЄ

Марія Мезенцева, народна депутатка України та регіональна координаторка Української жіночої демократичної мережі (УЖДМ) у Східній Україні, стала головою Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи. Члени української делегації прийняли відповідне рішення на засіданні 11 січня 2021 року.

Починаючи з 2016 року, пані Мезенцева бере активну участь у програмах МРІ для представників місцевої влади, зокрема навчальних тренінгах, щорічній конференції з демократичного врядування, яка відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), обмінюється кращими практиками управління як учасниця міжрегіональних та міжнародних поїздок із обміну досвідом. Будучи депутаткою Харківської міської ради, Марія взяла участь у конференції УЖДМ для жінок-депутаток у 2016 році, а вже через два роки, у 2018 році, була обрана членкинями УЖДМ координаторкою мережі у Східній Україні. З 2019 року Марія Мезенцева є народною депутаткою та працює заступницею голови Комітету з питань інтеграції з Європейським Союзом.

Міжнародний республіканський інститут та Українська жіноча демократична мережа вітають Марію Мезенцеву з обранням на посаду голови Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ та бажають успіхів у відстоюванні інтересів України у Раді Європи.

Всеукраїнська громадська організація «Українська жіноча демократична мережа» як частина Жіночої демократичної мережі (Women`s Democracy Network) і складова глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту розпочала свою роботу в Україні на початку 2017 року. Сьогодні УЖДМ – це горизонтальна регіональна мережа, що об’єднує понад 500 активних жінок-лідерок, чинних депутаток і посадових осіб органів місцевого самоврядування з усіх куточків України із представницями органів державної  влади задля просування спільних інтересів та утвердження рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Слідкувати за заходами та діяльністю Мережі можна на Фейсбук сторінці - https://www.facebook.com/wdnukraine

Досягнення та Історії