Пів мільйона переглядів історій жінок, які брали участь у місцевих виборах

10 жінок-кандитаток поділилися своїми унікальними історіями участі у місцевих виборах 2020 року в рамках інформаційної кампанії Української жіночої демократичної мережі (УЖДМ). Історії отримали близько пів мільйона переглядів у Facebook.  

Кожна з жінок розповідає про свій шлях у політику і як вона долає перешкоди на ньому. Навіть, якщо вона на інвалідному візку. Навіть, якщо її вважають занадто молодою. Навіть, якщо у неї немає попереднього політичного досвіду. Але є сила і бажання працювати – і змінювати своє місто та свою країну. 

Героїні відео брали участь у тренінгах Української жіночої демократичної мережі. До місцевих виборів 2020 року УЖДМ провела онлайн-навчання для підтримки участі жінок-кандидаток у виборчій кампанії. Завдяки цьому майбутні кандидатки отримали знання та здобули навички, необхідні для проведення ефективних кампаній. Крім того, навчання дало змогу учасницям обмінюватися ідеями, допомагати одна одній порадами та підтримувати під час виборчої кампанії.  В результаті, третина учасниць навчальної програми – 35 жінок – стали депутатками місцевих рад.  

Історія Алли Музіріді, директорки БФ «Українська спілка осіб з інвалідністю», яка балотувалася до Запорізької обласної та міської рад.  
Історія Вікторії Слюсаренко, яка балотувалася на міського голову Ужгорода. 
Історія Ірини Трало, кандидатки економічних наук, яка балотувалась до Рівненської міської ради. 
Історія Олесі Єсіної, яка балотувалася до Запорізької обласної та міської рад.  
Історія Олесі Афанасьєвої, депутатки Ужгородської міської ради у 2015-2020. 
Історія Наталії Фрунзе, громадської діячки, волонтерки та депутатки Чернівецької міської ради. 
Історія Надії Одношевної, громадської діячки та волонтерки, яка балотувалась до Кременчуцької міської ради. 
Історія Бардяк Євгенії, громадської активістки та депутатки Івано-Франківської обласної ради. 
Історія Ірини Поліщак, адвокатки та громадської діячки, яка балотувалась до Львівської міської ради. 
Історія Дінари Габібуллаєвої, депутатки Київської міської ради. 

Інформаційна кампанія була проведена УЖДМ протягом січня-лютого 2021 року у партнерстві з МРІ та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Українська жіноча демократична мережа є частиною глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту -  Жіночої демократичної мережі (Women`s Democracy Network). В Україні мережа працює із 2017 року і об’єднує уже понад 500 жінок-лідерок, депутаток і посадових осіб органів місцевого самоврядування з усіх куточків України із представницями органів державної  влади задля просування спільних інтересів та утвердження рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. 

Досягнення та Історії