Етапи реалізації проекту та найкращий час для проведення адвокаційних кампаній [вебінар]

Громадяни
Старт
12
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) 12 травня 2020 року в рамках Академії громадянина проведе вебінар на тему "Етапи реалізації проекту та найкращий час для проведення адвокаційних кампаній». Цей вебінар проводиться переважно для випускників Академії громадянина, як експертна сесія, яка розкриє етапи реалізації проекту. 

За допомогою вебінару учасники зможуть на реальних прикладах подивитись та проаналізувати свої проекти, передбачити етапи реалізації проектів та на яких етапах відбувається адвокасі кампанія. Особливості проведення адвокасі в залежності від етапу реалізації проекту.

  1. Проблематика проекту. Що і як вирішувати. Стратегічні документи різного рівня, на які необхідно звертати увагу при постановці проблеми проекту. Розбір неправильного опису ситуації та постановки проблеми на прикладі концепцій Кабінету міністрів України, які розроблялись активістами. Документи, які не працюють та чому (2-3 концепції та Стратегії Кабміну).
  2. Пов’язані документи із вашим проектом. Що треба вивчити перед початком проекту. На прикладі системи транспорту і що треба зробити перед тим, як запускати нічний транспорт, розглянуться декілька кейсів. Або з чого складається система поводження з твердих побутових відходів (ТПВ) на рівні громади (хто за що відповідає, як регулюється).

Початок о 15:00.

До участі у вебінарі запрошують громадські активісти, лідери віком від 18 років. Кількість учасників обмежена.
Для участі необхідно заповнити анкету до 11 травня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовна тривалість вебінару до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка: Катерина Константинова, Голова ГО «Think Tank», керівниця представництва компанії «Інтертрайд Консалтинг».

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути