Умови користування

Будь ласка, прочитайте ці Правила та умови ("Умови", "Правила та умови"), перш ніж користуватися веб-сайтом ("Сервіс") http://www.iri.org.ua.

Ви зможете отримати доступ до Сервісу і користуватися його послугами на основі вашої згоди і дотримання вами цих Умов. Ці Правила та Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримали доступ до Сервісу або скористатися його послугами.

З моменту отримання доступу до Сервісу чи користування ним ви автоматично даєте згоду на дотримання цих Умов. Якщо ви не згідні з будь-якою частиною цих Умов, то ви не можете отримати доступ до Сервісу.

Надаючи особисту інформацію, таку як ваше ім'я та контактну інформацію, за допомогою цього Сервісу, ви даєте згоду на використання і обробку ваших персональних даних Міжнародним республіканським інститутом (МРІ).

Контент

Наш Сервіс дозволяє використовувати в будь-яких цілях, окрім комерційних, всю наявну інформацію, таку як текст, книги, графіки, відео або інші матеріали ("Контент"). Будь-яке використання або цитування матеріалів має містити посилання на Міжнародний республіканський інститут, копірайт Міжнародного республіканського інститут, відповідних авторів та посилання на веб-сайт, де розміщений матеріал.
© 2016 Міжнародний республіканський інститут | Усі права захищені.

Інтелектуальна власність

Сервіс та його початковий вміст (в тому числі бази даних користувачів), функціональні можливості є та залишатимуться виключною власністю МРІ (США). Сервіс захищений авторським правом та іншими законами США.

Посилання на інші веб-сайти

Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або сервіси, що не належать та не контролюються МРІ.

МРІ не має юрисдикції над, і не несе жодної відповідальності за, змістом, політикою конфіденційності чи методами роботи будь-яких сторонніх веб-сайтів або сервісів. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що МРІ не несе відповідальності чи зобов'язань, прямо чи опосередковано, за будь-яку шкоду чи втрату, спричинену, що може бути ймовірно спричиненою чи у зв’язку з використанням або посиланням на будь-який такий контент, товари чи послуги, доступні на таких веб-сайтах або сервісах або через них.

Ми наполегливо рекомендуємо вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності сторонніх веб-сайтів або сервісів, які ви відвідуєте.

Припинення дії

Ми можемо закрити або у терміновому порядку призупинити  дію вашого облікового запису без попереднього повідомлення або відповідальності, незалежно від причин, в тому числі не обмежуючись перерахованим, якщо ви порушуєте умови.

Після закриття вашого облікового запису, ваше право на використання Сервісу буде негайно припинено. Якщо ви хочете закрити  обліковий запис, ви можете просто припинити використання Сервісу.


Зміни

Ми залишаємо за собою право на свій розсуд модифікувати або замінити ці Умови в будь-який час. Якщо зміни будуть істотні, ми будемо намагатися повідомити про це принаймні за 30 днів до вступу нових Умов в силу. Що являє собою істотну зміну, буде визначено на власний розсуд.

Продовжуючи доступ або використання нашого Сервісу після того, як ці зміни вступили в силу, ви автоматично погоджуєтеся дотримуватися переглянутих Умов.

Контакти

Якщо у вас є будь-які питання, що стосуються цих Умов, будь ласка, зв'яжіться з нами.