Онлайн дискусія #ЧомуМиГолосуємо / #WhyWeVote

Молодь
Старт
16
жовтня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Дата: 16 жовтня 2020

Час: 16:00 – 17:20

Посилання на дискусію: https://us02web.zoom.us/j/88978620358

Запрошуємо на онлайн дискусію Міжнародного республіканського інституту (МРІ) #ЧомуМиГолосуємо / #WhyWeVote. Дискусія стане фінальним етапом ініціативи МРІ, а саме конкурсу мотивуючих відео на тему «Чому Ми Голосуємо». В обговорені ключових питань онлайн дискусії візьмуть участь автори відеоробіт. Метою ініціативи та конкурсу є привернення уваги виборців до важливості участі у виборах та заохочення молоді та інших соціальних груп прийти на виборчі дільниці 25 жовтня і проголосувати.

Під час онлайн дискусії відбудуться наступні обговорення:

  1. Дискусія з експертами на тему «Чому молоді важливо брати участь у виборах?» Доповідачі: Ірина Вівчар - комунікаційниця Руху ЧЕСНО; Олена Кваша - тренер проекту; учасники конкурсу.
  2. Обговорення з авторами відео конкурсу МРІ #WhyWeVote / #ЧомуМиГолосуємо. Доповідачі: Заєць Ростислав – асистент програм МРІ; Онопрієнко Максим - Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Олена Кваша - тренер проекту; Максим Несвітайлов – учасник конкурсу; Олександра Власенко – учасниця конкурсу, Марина Осюхіна - учасниця конкурсу; Юлія Коваль - учасниця конкурсу; Дарина Романська - учасниця конкурсу.

Окрім дискусій, під час онлайн заходу буде оголошено переможців конкурсу мотиваційних відео в тахих номінаціях: «Просвітницький ролик», «Мотиваційний ролик», «Ігровий (постановочний) ролик», «Гендерно-орієнтованый ролик», «Ролик, створений за допомогою телефону – за кращу ідею», «Ролик, створений за допомогою телефону - за кращу реалізацію», «Арт – ролик», «Професійний ролик».

Модератор конференції - тренер проекту Андрій Богданович.

*Інформація про конкурс #WhyWeVote / #ЧомуМиГолосуємо

Метою цього конкурсу було привернути увагу виборців до важливості участі у виборах та заохотити молодь та інші соціальні групи прийти на виборчі дільниці 25 жовтня і проголосувати. Особливістю конкурсу став навчальний компонент – перед оголошенням конкурсу було проведено навчання для сотні громадських активістів з таких тем як: «Відео - як інструмент суспільного впливу», «Як обрати формат мотиваційного відеоролика», «Використання мобільного пристрою для створення відеороликів». По завершенню онлайн навчання 67 учасників з різних куточків України направили свої конкурсні відеоролики до МРІ. У своїх роботах конкурсанти закликали не ставитись до виборів легковажно і не нехтувати своїм правом голосувати, а прийти на дільниці, зробити свій вибір і визначити своє майбутнє. Найкращі відео учасників конкурсу опубліковані у соціальних мережах на сторінках МРІ та поширюються на регіональних телеканалах.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми