Репутація політика. Як не перетворити перші вибори на останні? [вебінар]

Молодь
Старт
29
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і продовжує серію онлайн навчань. У п’ятнцю, 29 травня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Репутація політика. Як не перетворити перші вибори на останні». Початок о 16:00.

Вебінар призначений для молодих політиків, майбутніх кандидатів на виборні посади, керівників штабів, учасників політичного процесу, громадських активістів, прес – служб та політичних піарників.

Єдине, чим ми торгуємо в цьому світі насправді– це наша репутація. Політична репутація – це саме той діамант, який не бажано забруднити. Як боротися з чутками та вкидами від конкурентів? Як керувати своєю репутацію та не дати керувати нею іншим людям?  

Під час вебінару буде розкрито такі теми:

  1. Як знівелювати негатив і розповісти про плюси?
  2. Як реагувати на критику?
  3. «Цього не можна робити!»– приклади репутаційних втрат
  4. Як вести себе з медіа?
  5. Як правильно використовувати соціальні мережі?

Учасники разом з медіатренерами проаналізують успішні та невдалі приклади ведення політичних кампаній та вплив на них репутаційних перемог та поразок. Слухачі отримають практичні інструменти для збереження репутації та ведення чесної  політичної боротьби. Як перевірити, що про Вас знають виборці?
До участі у вебінарі запрошують громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена.

Для участі необхідно заповнити анкету до 29 травня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренери вебінаруАндрій Богданович, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 25 років, консультант з комунікацій, радник кандидатів на виборні посади (депутати, міські голови) різних рівнів протягом чотирьох передвиборних кампаній.
 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми