Школа проєктного менеджменту для місцевого самоврядування тимчасово окупованих громад

Представники влади
Старт
16
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для місцевого самоврядування з тимчасово окупованих територій, щоб допомогти розробити та реалізувати проєкти по відновленню громад.  Навчання із проєктного менджменту для представників місцевого самоврядування проходить уже два роки поспіль за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а зараз ми вперше запускаємо навчання виключно для представників тимчасово окупованих громад, яке враховує особливості розробки і реалізації проєктів зараз і після деокупації.

Реєстрація

Для кого навчання?

Для представників органів місцевого самоврядування та місцевих агенцій розвитку з тимчасово окупованих громад. Перевага буде надаватися командам, які працюють із проєктами та залученням фінансування. Школа буде корисна учасникам з досвідом та початківцям у грантрайтингу та проєктному менеджменті

Який формат навчання?
4 дні навчання в Київській області   
Тут можна переглянути програму навчання.

Коли проходитиме навчання?    
16-21 червня 2024 року  

Які умови участі?   
Навчання безкоштовне. Проїзд, проживання та харчування учасникам забезпечується.  
Заміна учасників команди можлива тільки одразу після відбору команди. Також всі учасники команди мають брати участь у всіх чотирьох днях навчання.

Що потрібно для участі?   

  • Сформувати команду з 2-3 людей від вашої громади.  
  • Заповнити заявку від команди до 27 травня. У заявці вказати контактні дані одного члена команди, відповідального за комунікацію з IRI.  
  • Конкурсна комісія оцінить вашу заявку і ми повідомимо вам результати.   Організатор залишає за собою право не пояснювати заявникам причини відмови участі в Школі.

Дедлайн заповнення аплікаційної форми – 27 травня 2024

Партнери програми