Стартові стратегії для молодих кандидатів на місцевих виборах [вебінар]

Молодь
Старт
15
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і продовжує серію онлайн навчань. У п’ятницю, 15 травня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Стартові стратегії для молодих кандидатів на місцевих виборах».

Початок о 16:00.

Вебінар призначений для молодих політиків, керівників штабів, учасників політичного процесу, громадських активістів, прес – служб та політичних піарників
Перемагає той, хто планує перемогу ще на старті. А планування – це одночасно дисципліна, фаховість, професіоналізм і зрозумілість та довіра для аудиторії та виборця.  Як зробити потужний політичний ривок ще на початку кампанії. Поради, практичні кейси на тему медійної підтримки та організації передвиборчих активностей.

Під час вебінару буде розкрито такі теми:

  • Розробка програми кандидата (чим і як користуватись?)
  • Імідж  - як бути впізнаваним?
  • Формування команди підтримки
  • Формування бази даних медіа та послідовників – навіщо?
  • Базові заходи для медіа за участі кандидата  - організовуємо самостійно. 
  • Акції, мітинги, агітація – як уникнути помилок?
  • Старт Вашої кампанії – подія для округу. Як зацікавити ЗМІ?

До участі у вебінарі запрошують громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 15 травня до 12:00 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.
Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренери вебінару – Андрій Богданович, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 25 років, телеведучий, сценарист; Олена Кваша, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 9 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю.

Партнери програми