#WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо. Відео - як інструмент суспільного впливу [вебінар]

Молодь
Громадяни
Старт
22
липня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Середа, 22 липня 2020 року. Початок о 16 годині.

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture запускає проект «Чому ми голосуємо?». Проект включатиме в себe серію навчальних вебінарів, конкурс коротких відео про важливість участі у виборах та кампанію з поширення відео переможців серед виборців. 

Вебінар «Відео - як інструмент суспільного впливу» стане першим із трьох вебінарів проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо.

  • Ти – вважаєш себе представником небайдужої молоді, ти громадський активіст, представник політичної партії чи кандидат у депутати на місцевих виборах 2020 року?  
  • Тобі не байдуже, що відбувається в місті чи громаді, де ти проживаєш?   
  • Ти розумієш, що прийти на вибори і проголосувати таки має значення? 
  • Ти відчуваєш, що про важливість виборів як одного з основних інструментів демократії варто говорити частіше? Ти хотів/ла би змінити думку тих, хто не цікавиться політикою та виборами?  

Тоді – ми чекаємо на тебе! Тренери проекту «Чому ми голосуємо?» допоможуть тобі навчитися спілкуватися із широкою аудиторією через відеоролики. Протягом проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо ти навчишся з мінімальними наявними ресурсами записувати короткі відео для просування своїх ідей та поглядів. Під час проекту, ти також зможеш записати своє власне відео про важливість участі у виборах та отримаєш професійні поради та менторську підтримку від тренерів.

Проект #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо передбачає розміщення відео звернень учасників в мережі інтернет з ціллю приверенення уваги молоді до важливості участі у виборах. Окрім того, проект передбачає відзнаку за найбільш влучне відео, записане учасниками. 

Серед тем, що будуть розкриті на першому вебінарі:

  1. Відео – як ключовий інструмент комунікації із широкою аудиторією; 
  2. Створення бюджетного відеролику - від ідеї до відео: написання сценарію, реалізація ідеї на практиці підручними засобами; 
  3. «Комерційні відео ролики» - що варто знати замовнику, який вирішив витратити власні гроші на ролик?  
  4. Аналіз цільової аудиторії, складання технічного завдання, роботи над тим, як краще виглядати в кадрі? 

Тренери вебінару - Олена Кваша, медіатехнолог із досвідом роботи в ЗМІ більше 10 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю, має досвід організації роботи прес-служб місцевих органів виконавчої влади. Андрій Богданович, журналіст та медіа технолог із 25-річним досвідом роботи. Андрій є консультантом з комунікацій, був радником кандидатів на виборні посади місцевого та національного рівнів.  

Для участі необхідно заповнити анкету до 22 липня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години. 

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, яка відбувається за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) і спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми