#WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо. Використання мобільного пристрою для створення відеороликів

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
29
липня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Середа, 29 липня 2020 року. Початок о 16 годині. 

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» проведе останній вебінар #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо на тему «Використання мобільного пристрою для створення відеороликів».

  • Ти вважаєш себе представником небайдужої молоді, ти громадський активіст, представник політичної партії чи кандидат у депутати на місцевих виборах 2020 року?   
  • Тобі не байдуже, що відбувається в місті чи громаді, де ти проживаєш?    
  • Ти розумієш, що прийти на вибори і проголосувати таки має значення?  
  • Ти відчуваєш, що про важливість виборів як одного з основних інструментів демократії варто говорити частіше? Ти хотів/ла би змінити думку тих, хто не цікавиться політикою та виборами?

Тоді ми чекаємо на тебе! Тренери проекту «Чому ми голосуємо?» допоможуть тобі навчитися спілкуватися із широкою аудиторією через відеоролики. Протягом проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо ти навчишся з мінімальними наявними ресурсами записувати короткі відео для просування своїх ідей та поглядів. Під час проекту, ти також зможеш записати своє власне відео про важливість участі у виборах та отримаєш професійні поради та менторську підтримку від тренерів. 

Проект #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо передбачає розміщення відео звернень учасників в мережі інтернет з ціллю приверенення уваги молоді до важливості участі у виборах. Окрім того, проект передбачає відзнаку за найбільш влучне відео, записане учасниками.

Серед тем, що будуть розкриті на третьому вебінарі:

  1. Основні засади проведення зйомок мобільним телефоном;  
  2. Базові принципи монтажу та обробки відео, програми для монтажу;  
  3. Особливості зйомки відео для соціальних мереж;  
  4. Сам собі режисер: хто Вас зніматиме?  
  5. Практична робота: створення мотиваційних відеороликів. 

Тренери вебінару - Олена Кваша, медіатехнолог із досвідом роботи в ЗМІ більше 10 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю, має досвід організації роботи прес-служб місцевих органів виконавчої влади. Андрій Богданович, журналіст та медіа технолог із 25-річним досвідом роботи. Андрій є консультантом з комунікацій, був радником кандидатів на виборні посади місцевого та національного рівнів. 

Для участі необхідно заповнити анкету до 29 липня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.

Проект «Чому ми голосуємо?» включає в себe серію навчальних вебінарів, конкурс коротких відео про важливість участі у виборах та кампанію з поширення відео переможців серед виборців.  

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, яка відбувається за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID)  і спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах. 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути