#WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо. Як обрати формат мотиваційного відеоролика

Молодь
Громадяни
Старт
24
липня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

П’ятниця, 24 липня 2020 року. Початок о 16 годині.

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» проведе другий із серії трьох вебінарів на тему «Як обрати формат мотиваційного відеоролика».

  • Ти – вважаєш себе представником небайдужої молоді, ти громадський активіст, представник політичної партії чи кандидат у депутати на місцевих виборах 2020 року?   
  • Тобі не байдуже, що відбувається в місті чи громаді, де ти проживаєш?    
  • Ти розумієш, що прийти на вибори і проголосувати таки має значення?  
  • Ти відчуваєш, що про важливість виборів як одного з основних інструментів демократії варто говорити частіше? Ти хотів/ла би змінити думку тих, хто не цікавиться політикою та виборами?

Тоді – ми чекаємо на тебе! Тренери проекту «Чому ми голосуємо?» допоможуть тобі навчитися спілкуватися із широкою аудиторією через відеоролики. Протягом проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо ти навчишся з мінімальними наявними ресурсами записувати короткі відео для просування своїх ідей та поглядів. Під час проекту, ти також зможеш записати своє власне відео про важливість участі у виборах та отримаєш професійні поради та менторську підтримку від тренерів. 

Проект #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо передбачає розміщення відео звернень учасників в мережі інтернет з ціллю приверенення уваги молоді до важливості участі у виборах. Окрім того, проект передбачає відзнаку за найбільш влучне відео, записане учасниками.

Серед тем, що будуть розкриті на другому вебінарі:

  1. Доречність відео форматів у вирішенні окремих завдань; 
  2. Види відеороликів та приклади їх використання в політичних кампаніях; 
  3. Аналіз суспільно-політичної відеопродукції світової, національної та регіональної політики; 
  4. Практична робота: виявлення сильних і слабких сторін політичних та мотиваційних відео. 

Тренери вебінару - Олена Кваша, медіатехнолог із досвідом роботи в ЗМІ більше 10 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю, має досвід організації роботи прес-служб місцевих органів виконавчої влади. Андрій Богданович, журналіст та медіа технолог із 25-річним досвідом роботи. Андрій є консультантом з комунікацій, був радником кандидатів на виборні посади місцевого та національного рівнів.   

Для участі необхідно заповнити анкету до 24 липня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години. 

Проект «Чому ми голосуємо?» включає в себe серію навчальних вебінарів, конкурс коротких відео про важливість участі у виборах та кампанію з поширення відео переможців серед виборців. 

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, яка відбувається за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID)  і спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути