Наші цінності

МРІ допомагає політичним партіям в Україні діяти більш конкретно та відповідально, підтримуючи участь громадян у розробці державної політики та сприяючи збільшенню ролі соціально маргіналізованих верств населення в політичному процесі. Демократичні принципи належного врядування, які лежать в основі розробки та впровадження програм МРІ, є наступними:

Зміцнення довіри
між громадянами та владою

 

ДОСТУПНІСТЬ

Ми вважаємо, що державні послуги, процеси прийняття рішень, публічна інформація, а також можливості балотуватися на виборах і обіймати державні посади повинні бути доступними для всіх громадян.

 

ПІДЗВІТНІСТЬ

Ми вважаємо, що влада повинна нести відповідальність перед громадянами і організаціями громадянського суспільства, а політичні партії повинні відповідати перед своїми членами за прийняті рішення та політичний курс.

 

ЕФЕКТИВНІСТЬ 

Ми вважаємо, що ефективні процеси прийняття рішень передбачають участь громадян та прагнемо поширювати передовий досвід.

 

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ

Ми вважаємо, що державні, політичні та громадські інститути повинні враховувати, представляти погляди всіх громадян та дослухатися до них, в тому числі до представників меншин і маргіналізованих груп.

 

ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ

Ми вважаємо, що органи влади, політичні партії і громадські організації повинні оперативно реагувати на потреби громадян.

 

ПРОЗОРІСТЬ

Ми вважаємо, що органи державної влади, політичні партії та громадські організації повинні бути прозорими, демонструвати відкритість і чітке прийняття рішень.

Боротьба
з корупцією