Посібник «Діяльність місцевих депутатів та їхніх команд»

Представники влади
Створено: 22 лютого 2021

Опис книги

Програма для представників місцевої влади МРІ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підготувала нове видання посібника «Діяльність місцевих депутатів та їхніх команд».

Вже понад 5 років посібник є надійним помічником в організації ефективної роботи депутатів місцевих рад та їхніх команд. Також посібник «Діяльність місцевих депутатів та їхніх команд» став корисним ресурсом для членів політичних партій, громадських організацій, громадських активістів, журналістів, представників ЗМІ, які у своїй діяльності мають справу з представниками місцевої влади. Посібник висвітлює такі важливі теми, як права та обов'язки депутата місцевої ради, робота в постійних депутатських комісіях, депутатських групах та фракціях, комунікація з виборцями, організація роботи помічників депутата.

До оновленого видання посібника «Діяльність місцевих депутатів та їхніх команд» увійшли питання депутатського контролю, конфлікту інтересів у депутатській діяльності, припинення повноважень та відкликання депутата. Також у посібнику депутати знайдуть приклади рішень місцевих рад, зразки документів (депутатські звернення, запити, звіти) та рекомендації експертів, які стануть корисними у виконанні депутатських обов'язків.

«Статус місцевого депутата та постійних комісій є потужними інструментами для реалізації повноважень у місцевому самоврядуванні, але ці інструменти, на жаль, використовуються лише незначною мірою. Сподіваємося, що викладені матеріали, документи та рекомендації допоможуть в утвердженні демократичних принципів діяльності місцевих рад» - автори посібника Андрій Осіпов та Олександр Солонтай.

Завантажити

Автори

Олександр Солонтай та Андрій Осіпов