Український підрозділ Жіночої Демократичної Мережі (ЖДМ) проведе регіональний форму для депутаток місцевих рад. Форму, покликаний сприяти співробітництву та діалогу між учасниками, надасть жінкам-лідерам з регіонів можливість зустрітися один з одним, поділитися своїм успішним і неуспішним досвідом, а також поговорити про спільний досвід. Разом урядовці дізнаються від експертів про вплив децентралізації на роботу місцевих рад, кращі практики бюджетних процесів в місцевих радах, роль жінок у міжфракційних спілках у місцевих радах, а також про інструменти для відстоювання гендерних квот на виборах в статуті партії і виборчого законодавства.
Відповідно до офіційно затвердженого статуту Українського підрозділу ЖДМ, основною метою діяльності Мережі є сприяння розвитку жіночого потенціалу в суспільно-політичному житті, а саме: сприяння досягненню ґендерної рівності та відстоювання інтересів жінок в політичних структурах, покращення статусу жінки у суспільстві, забезпечення можливостей для зростання і розвитку жіночої свідомості. Виходячи з основної мети Мережі, її ціллю є: забезпечення зв`язку між досвідченими та потенційними жінками-лідерами в Україні та за її межами за допомогою ініціативи динамічного наставництва. На основі принципу «жінки допомагають жінкам» Український підрозділ ЖДМ планує використовувати наставництво між досвідченими та потенційними жінками лідерками в Україні та закордоном, тренувати жінок до активної участі та політичному житті, відстоюванні питань гендерної рівності у діяльності партійних організаціях та виборчому законодавстві, екстенсивному просуванні залучення жінок до переговорів та прийняття рішень, особливо у запобіганні та урегулюванні конфліктів.
Жіноча демократична мережа, заснована в 2006 році Міжнародним республіканським інститутом, є глобальною мережею жінок-лідерів у політичній та громадській сфері, які з допомогою наставницької ініціативи залучають жінок до участі в політичних процесах та допомагають їм здобувати знання, необхідні для виявлення себе на провідних позиціях у владі, політичних партіях та громадянському суспільстві. ЖДМ активно працює в 61 країні в усіх частинах світу, зміцнюючи зв’язки між учасницями цієї глобальної мережі та пов’язуючи жінок зі своїми колегами, які ведуть аналогічну боротьбу та можуть поділитись передовим досвідом.