Кава з Андрієм Сауком, депутатом Броварської міської ради

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
20
серпня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture впроваджує проект Кава з політиком / Coffee & Politics

Лінк для реєстрації: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_4U7cFxdHSpGU7uNmM5EhHQ

Проект передбачає серію онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці. У рамках проекту буде проведено п’ять онлайн розмов із політиками. 

20 серпня о 16:00 відбудеться третя зустріч в рамках проекту Кава з політиком / Coffee & Politics з Андрієм Сауком, депутатом Броварської міської ради. Без політичного досвіду і спонсорів, Андрій зайняв третє місце на виборах 2015 року на посаду міського голови і став депутатом Броварської міської ради. У 2020 році, Андрій планує перемогти на виборах Броварського міського голови. Андрій є екоактивістом, експертом з питань житлово-комунального господарства, засновником ініціативи «Школа ОСББ Андрія Саука». 

Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеному гостю. Загальна тривалість кожної розмови – 2-2.5 години.   

Модератори: Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.   

Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org; Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org. 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути