Політичні партії

Політичні партії
Для кого ця програма?

Члени та активісти політичних партій

Стала демократія опирається на здатність окремих осіб і груп висловлювати свою думку і бути конкурентними в політичному процесі. Розвинена багатопартійна система забезпечує можливість громадянам, що мають схожі погляди з різноманітних питань, об’єднуватися, боротися за свої ідеї та доводити свою думку до відома влади.

Завдяки роботі МРІ в Україні, партії починають діяти більш конкретно та відповідально, реагуючи на потреби громадян та сприяючи збільшенню ролі соціально маргіналізованих верств населення, включно з жінками та молоддю, а також стають сполучною ланкою між людьми та органами влади шляхом залучення громадян до спільних дій щодо вирішення питань, що представляють інтерес для місцевих громад.

Партії, які залежать від харизми конкретної людини, часто швидко зростають і стають дедалі популярнішими, однак, вони не завжди націлені на те, аби зрозуміти потреби громадян та представити їхні інтереси в державних установах. Для того щоб партіям було легше зосередитися на задоволенні потреб громадян, МРІ використовує дослідження громадської думки, щоб допомогти партіям зрозуміти пріоритети виборців і розробити політику, що дасть змогу надійно вирішити існуючі проблеми.

МРІ пропонує навчальні семінари для окремих місцевих осередків демократичних політичних партій в Україні, які проводяться на прохання партії відповідно до її потреб та висвітлюють такі теми, як організація управління, стратегічне планування та створення месиджу, а також навчають потенційних кандидатів, менеджерів виборчої кампанії та членів виборчих дільниць. 

Якщо ви маєте намір координувати серію семінарів для місцевого осередку вашої політичної партії, будь ласка, надішліть запит на адресу: iriukraine@iri.org.

Досягнення та Історії

#DefineYourFuture – пост-реліз вебінару №7. «З громадських активістів у депутати місцевої ради»
30 липня, в рамках ініціативи #DefineYourFuture відбувся сьомий вебінар МРІ, за підтримки USAID) - «З громадських активістів у депутати місцевої ради». 
Переглянути
#DefineYourFuture - вебінар №6. «Кібербезпека та онлайн маніпуляції під час виборів»
23 липня, у рамках ініціативи #DefineYourFuture, відбувся шостий вебінар МРІ за підтримки USAID) – "Кібербезпека та онлайн маніпуляції під час виборів".
Переглянути
#DefineYourFuture - вебінар №4. Що має знати молодь про роботу місцевих рад?
9 липня, у рамках ініціативи #DefineYourFuture відбувся четвертий вебінар МРІ за підтримки USAID - «Що має знати молодь про роботу місцевих рад?».
Переглянути
Більше історій успіху

Ресурси програми