Кава зі Святославом Юрашем, Народним депутатом України

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
27
серпня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture впроваджує проект Кава з політиком / Coffee & Politics

Лінк для реєстрації: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_LMBLrwP8QYSH2n15tRQPVQ

Проект передбачає серію онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці. У рамках проекту буде проведено п’ять онлайн розмов із політиками. 

27 серпня о 16:00 відбудеться четврета зустріч в рамках проекту Кава з політиком / Coffee & Politics з Святославом Юрашем, політиком, Народним депутатом України IX скликання. У 2019 році Юраш був обраний Народним депутатом за партійним списком від партії «Слуга народу» і став наймолодшим в історії Народним депутатом України. Юраш є член Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, головою підкомітету з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном. 

Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеному гостю. Загальна тривалість кожної розмови – 2-2.5 години.   

Модератори: Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.   

Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org; Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org. 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути

Інші події програми