Конкурс відео. #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
02
вересня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» оголошує конкурс відео #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо, метою якого є привернення уваги до важливості участі у виборах та заохоченя громадян прийти на вибори та проголосувати.

Для більшого розуміння та вдосконалення власних навичок в створенні відео Міжнародний Республіканський Інститут пропонує взяти участь в навчальних вебінарах проекту:
Вебінар 1: «Відео - як інструмент суспільного впливу», 22 липня; 
Вебінар 2: «Як обрати формат мотиваційного відеоролика», 24 липня;
Вебінар 3: «Використання мобільного пристрою для створення відеороликів», 29 липня.

Умови конкурсу:

 1. Заповнити аплікаційну форму;
 2. Записати коротке мотиваційне відео (на телефон або камеру) для молоді тривалістю до 2 хвилин із закликом та роз’ясненням власної позиції щодо важливості участі у голосуванні. Направити відео до організаційного комітету до 28 серпня.

Критерії оцінки та обмеження щодо конкурсних відео:

 • 40 % - Креативність ідеї та подачі інформації у відео;
 • 40% - Контент відео, а саме буде оцінюватися змістовна частина відео, підготовка інформації та повідомлень з урахуванням потреб цільової аудиторії (молодь, студенти);
 • 20% - Якість відео, відео монтаж, відповідність хронометражу, хороші комунікаційні та презентаційні здібності спікера.

Обмеження:

 • У роликах не допускається використання мови ворожнечі, ксенофобії та інших проявів порушень прав людини. Відео не можуть порушувати чинне законодавство України;
 • В роликах не допускається використання будь яких проявів агітації «за» або «проти» конкретного кандидата, партії, політичного руху, політичної ідеї тощо;
 • Створення роликів для конкурсу не передбачає використання професійних команд. Відтак заборонено використовувати для фінансування виготовлення ролику суми, що будуть перевищувати одну мінімальну заробітну плату.

Відбір відео-переможців

Автори 40 найкращих відеороликів будуть запрошені на персональні консультації з тренерами МРІ для обговорення відео, змістовної та технічної частини, аналізу можливих помилок. Після персональних консультацій, учасники, за бажанням, зможуть удосконалити наявні, або ж зняти нові мотиваційні відео до 1 хвилини з урахуванням пропозицій тренерів. 10 найкращих робіт будуть розміщені на платформі МРІ для онлайн навчання www.iri.org.ua, Facebook сторінці МРІ www.facebook.com/IRIUkraine та будуть транслюватися на регіональних теле-радіо кампаніях перед місцевими виборами 2020 року. Cеред 10 найкращих робіт буде обрано переможців конкурсу «Чому ми голосуємо?»

Конкурс відео передбачає відзнаку за найкраще відео, записане учасником проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо, а саме:

 • Безкоштовну навчальну поїздку до Польщі;
 • Набір блогера в який буде входити (штатив, тримач для телефону, стабілізатор, мікрофон, світло);
 • Набір книжок із політичних технологій від тренерів Міжнародного республіканського інституту.

Тренери проекту - Олена Кваша, медіатехнолог із досвідом роботи в ЗМІ більше 10 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю, має досвід організації роботи прес-служб місцевих органів виконавчої влади. Андрій Богданович, журналіст та медіа технолог із 25-річним досвідом роботи. Андрій є консультантом з комунікацій, був радником кандидатів на виборні посади місцевого та національного рівнів.

Проект «Чому ми голосуємо?» включає в себe серію навчальних вебінарів, конкурс коротких відео про важливість участі у виборах та кампанію з поширення відео переможців серед виборців.

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, яка відбувається за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID)  і спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.
У разі виникнення питань:
Ростислав Заєць rzaiets@iri.org +380979032531
Олександр Спутай osputay@iri.org +380675044022

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути