Перші кроки депутата: регламент місцевої ради

Представники влади
Старт
17
листопада
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Програма МРІ для представників місцевої влади за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проведе другий вебінар з циклу навчальних заходів для новообраних депутатів місцевих рад у вівторок, 17 листопада, о 15:00.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/36o2Bfj

Регламент місцевої ради є важливим нормативним-правовим актом, який врегульовує порядок прийняття рішень, правила і процедури роботи міської ради, її органів і посадових осіб. Цей документ ухвалюється на перших засіданнях сесії міської ради та від того, як прописаний цей документ, залежить ефективність роботи депутатського корпусу. Цей вебінар допоможе новообраним депутатам та депутаткам, які вперше обрані до місцевих рад, розібратися в головних питаннях щодо розроблення та ухвалення регламенту місцевої ради.

Під час вебінару депутати дізнаються про:

  • Вимоги до Регламенту місцевої ради;
  • Хто розробляє Регламент місцевої ради;
  • Зміст Регламенту місцевої ради та порядок його прийняття;
  • Спеціальні процедури, які мають бути врегульовані Регламентом місцевої ради;
  • Особливості проведення першої сесії ради нового скликання.

Викладачі: Борис Руснак, заслужений юрист України, експерт з місцевого самоврядування та виборчого права, має багаторічний досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Наталя Сабліна, депутатка Первомайської міської ради (2015-2020 рр.), Секретарка Первомайської міської ради (2015-16 рр.).

Навчання триватиме 1,5 години.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути