Публічні виступи та медіапрояви під час передвиборчої кампанії [вебінар]

Політичні партії
Молодь
Старт
20
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і продовжує серію онлайн навчань. У середу, 20 травня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Публічні виступи та медіапрояви під час передвиборчої кампанії». Початок о 16:00.

Вебінар призначений для молодих політиків, керівників штабів, учасників політичного процесу, громадських активістів, прес – служб та політичних піарників

Під час сесії учасники дізнаються про тонкощі поведінки перед аудиторію та медіамайданчиках, навчаться готувати успішні промови, почнуть шукати свій неповторний політичний стиль, запам’ятають ,як тримати постійний зв’язок зі своїми виборцями

Під час вебінару буде розкрито такі теми:

  • Як підготуватися до промови? 
  • Як написати промову?
  • Як навчитись говорити без страху перед публікою та на камеру?
  • Як підготуватися до зустрічі з виборцями?
  • Як запам’ятатись публіці?
  • Шлях від популізму до експерта;
  • Що не робити на зустрічах з виборцями?

До участі у вебінарі запрошують громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 20 травня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренери вебінаруАндрій Богданович, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 25 років, консультант з комунікацій, радник кандидатів на виборні посади (депутати, міські голови) різних рівнів протягом чотирьох передвиборних кампаній.

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути