Школа Дебатів МРІ

Політичні партії
Молодь
Старт
09
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Міжнародний республіканський інститут в Україні (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID), у рамках нової програми для молоді запрошує до участі у навчанні та дебатах політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій віком від 18 до 35 років. Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в країні.

Учасники програми візьмуть участь у Дебатній школі де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою.

Після навчання учасники програми візьмуть участь у політичних дебатах на телебаченні. Загалом, протягом травня-липня 2019 року, буде проведено 15 дебатних турнірів (два півфінали та фінал у кожному регіоні - Західний, Південний, Центральний та Східний) у два раунди: у першому раунді півфіналу візьме участь кожна команда, та буде визначена команда-півфіналіст. Дві команди-півфіналісти будуть змагатися у фіналі на телебаченні у кожному з регіонів. Фіналісти регіонів будуть запрошені на фінал національних дебатів, який відбудеться у Києві. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

Умови участі

Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка належить до політичної партії або молодіжної організації партії з досвідом громадської або політичної діяльності від двох і більше років.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • заповнити аплікаційну форму;
  • подати рекомендаційний лист від офіційного представника політичної партії або молодіжної організації партії;
  • записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) з відповіддю на питання: Чому мені важлива участь у програмі дебатів?

До участі у програмі буде відібрано 64 учасника/ці з усіх куточків України та буде сформовано 16 команд - по 4 команди у кожному регіоні. 

Навчання відбуватиметься у Чернігові (28 лютого - 3 березня), Львові (9-12 травня), Харкові (16-19 квітня), Одесі (23-26 травня).

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Для участі у семінарі необхідно заповнити Аплікаційну форму до 14 квітня (неділя) 2019 року включно.

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 22 квітня 2019 року. МРІ в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

 

УВАГА! Набір учасників продовжено для учасників з таких областей: Львівської, Чернівецької, Волинської, Тернопільської, Закарпатської та Івано-Франківської областей, Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської та Сумської областей, Одеської, Запорізької, Кіровоградської, Херсонської, Хмельницької та Миколаївської областей.
 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути