Вебінар: Правовий статус депутата місцевої ради

Представники влади
Старт
19
лютого
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

19 лютого о 15:00 годині, програма МРІ для представників місцевої влади за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проведе вебінар для новообраних депутатів місцевих рад на тему «Правовий статус депутата місцевої ради». Реєстрація відбувається за посиланням: https://bit.ly/3jzL7Ti

До участі у вебінарі запрошуються депутати та депутатки з усієї України. Вебінар допоможе новообраним депутатам, які вже розпочали свою діяльність в місцевих радах, краще розібратися у правах депутатів місцевих рад, що таке контрольні функції депутатської діяльності, та як використовувати такі інструменти роботи, як депутатські запити, звернення та запитання. Також під час вебінару тренер розкриє особливості таких важливих обов'язків депутата місцевої ради, як інформування виборців про роботу ради, звітування, виконання доручень виборців та організація роботи приймальні депутата.

Також у ході вебінару йтиметься про:

  • права та обов’язки депутата в раді, її органах та виборчому окрузі;
  • форми реалізації депутатом своїх повноважень;
  • інститут помічників депутата;
  • відкликання депутата.

Тренер: Борис Руснак, заслужений юрист України, експерт з місцевого самоврядування та виборчого права, має багаторічний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, автору брошури МРІ «Регламент міської ради. Спеціальні процедури».
Навчання триватиме 1,5 години.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути