Законодавчі зміни та їх вплив на підготовку місцевих рад до виборів [вебінар]

Представники влади
Старт
28
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в рамках програми для представників місцевої влади 28 травня 2020 року проведе вебінар на тему «Законодавчі зміни та їх вплив на підготовку місцевих рад до виборів». Початок о 13:00.

Під час вебінару будуть обговорюватися наступні теми:

  • ухвалення нового закону (№562-ІХ) щодо визначення територій та адміністративних центрів громад (нові повноваження уряду для завершення адміністративно-територіальної реформи до виборів, розширення існуючих та створення нових ОТГ по всій території України);
  • врахування інтересів місцевих громад в процесі ухвалення перспективних планів громад (час та порядок для ухвалення необхідних змін, ліквідація «матрьошок», забезпечення повсюдності самоврядування, ліквідація неспроможних громад);
  • вплив нового законодавства на підготовку до місцевих виборів (зміна чисельності депутатського корпусу, запровадження інституту старости на нових територіях, зміна меж округів та представника населених пунктів, мікрорайонів в міських громадах, нові правила формування бюджету).
     

Спікер вебінару – Олександр Солонтай, експерт з місцевого розвитку Інституту політичної освіти.

Також ви зможете поставити питання тренеру та обговорити важливі проблеми, що стосуються діяльності представників місцевого самоврядування під час карантину.

Для участі необхідно заповнити анкету до 09:00 год. 28 травня 2020 року: https://bit.ly/2XbK9SE

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути