Запуск проекту «Кава з політиком / Coffee & Politics»

Оголошення
04 серпня 2020

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture запускає проект Кава з політиком / Coffee & Politics.

Проект передбачає цикл онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці.

У рамках проекту буде проведено п’ять онлайн розмов із політиками. Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеному гостю. Загальна тривалість кожної розмови – 2-2.5 години.

Графік заходів:

  • 06 серпня, 16:00 година, «Кава» із Віктором Трегубовим, cпівзасновником та членом політичної ради партії «Демократична Сокира», відомим українським журналістом, блогером, публіцистом та громадсько-політичним діячем.
  • 13 серпня, 16:00 година, «Кава» із Олексієм Гончаренком, народним депутатом України VIII і IX скликань, членом фракції Європейська Солідарність. Олексій планує балатуватися на посаду Київського міського голови на місцевих виборах 2020 року.
  • 20 серпня, 16:00 година, «Кава» із Андрієм Сауком, депутатом Броварської міської ради. Без політичного досвіду і спонсорів, Андрій зайняв третє місце на виборах 2015 року на посаду міського голови і став депутатом Броварської міської ради. У 2020 році, Андрій планує перемогти на виборах Броварського міського голови. Андрій є екоактивістом, експертом з питань житлово-комунального господарства, засновником ініціативи «Школа ОСББ Андрія Саука».
  • 27 серпня, 16:00 година – інформація уточнюється
  • 03 вересня, 16:00 година, «Кава» із Соломією Бобровською, народною депутаткою України IX скликання від партії “Голос”, екс-виконувачкою обов'язків голови Одеської обласної державної адміністрації (2016-2017), співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ.

Модератори:

Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.

Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org. Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org.

Популярні ресурси