#DefineYourFuture Вебінар 1 – «Балотуйся до місцевої ради. Досвід молодих депутатів»

18 червня, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture, провів перший вебінар «#ВизначайCвоєМайбутнє - балотуйся до місцевої ради. Досвід молодих депутатів».  

Учасники вебінару «#ВизначайCвоєМайбутнє - балотуйся до місцевої ради. Досвід молодих депутатів» - 18 червня, 2020 року

Спікерами заходу були:  

  • Кирило Папакиця, депутат Маріупольської міської ради, член Європейської демократичної молодіжної мережі (EDYN) 
  • Катерина Константинова, депутатка Запорізької міської ради 
  • Денис Кімінчіджі, депутат Білгород-Дністровської міської ради

Під час вебінару, за модерації  Олександра Солонтая, експерта Інституту Політичної Освіти, який у 22 роки став наймолодшим депутатом Ужгородської міської ради (2002-2006), молоді депутати розказали про те, як вони вирішили балотуватися до місцевих рад та як провели 5 років каденції, поділилися своїм досвідом роботи у місцевих радах та результатами роботи, досвідом власних переможних виборчих кампаній та дали поради молодим кандидатам на місцевих виборах 2020 року. МРІ виділив основні поради і пропонує ознайомитися із чим варто визначитися молодим кандидатам в депутати напередодні місцевих виборів: 

  1. Команда і ще раз команда. На думку спікерів, важливо мати однодумців, з якими буде комфортно працювати та робити зміни у своєму місті або селищі. Також потрібно зрозуміти, чи та команда, з якою Ви йдете на вибори, має достатньо підтримки, щоб пройти в місцеву раду. 
  2. Лідерство, чесність, наполегливість та вміння йти на компроміс – важливі якості, які знадобляться під час виборчої кампанії та протягом роботи в місцевій раді. Спікери рекомендують будувати прозору комунікацію з виборцями та обіцяти тільки те, що можливо втілити. 
  3. Персональна стратегія та план роботи в місцевій раді. Треба розуміти, яка Ваша ціль та що саме Ви хочете змінити та зробити протягом 5 років депутатської діяльності.  
  4. Будьте готові постійно навчатися! Протягом всього часу роботи в місцевій раді депутат має приймати рішення з різних проблем та питань, які вимагають експертного знання.  

Міжнародний республіканський інститут пропонує навчальні матеріали, які передбачені для тих, хто хоче балотуватися на місцевих виборів, та вже чинних депутатів. Наприклад, у розділі навчальні ресурси Ви можете почитати про депутата та його команду та подивитися відео про права та обов'язки місцевого депутата.  

Досягнення та Історії