Друга зустріч робочої групи з громадянської освіти

11 лютого 2021 року відбулася друга онлайн зустріч робочої групи по розробці програми з громадянської освіти молоді за участі 32 осіб. 

Під час зустрічі Оксана Красовська, спеціалістка із неформальної освіти програми «Мріємо та Діємо» (IREX), презентувала10 компетентностей програми: громадянська ідентичність, адаптивність, лідерство та соціальний вплив, співпраця, підприємницьке мислення, навчання протягом життя, інклюзивність, емоційний інтелект, комунікація, інформаційна та медіа грамотність.  

Після, представниці МРІ, Ярина Боренько, керівниця програм, та Лідія Фесенко, асистентка програм, промодерували детальне обговорення компетентностей в розрізі громадянської освіти у трьох підгрупах, на які поділилися члени робочої групи, а саме: підгрупі із громадянської ідентичність молодих людей, підгрупі із громадської активності і розвитку та підгрупі щодо громадської участі і механізмах залучення. Результатом обговорення у підгрупах стали міркування учасників щодо тематичного наповнення програми, які у майбутньому використовуватимуться, щоб якісно та ефективно розвивати компонент "громадянська освіта" у програмі "Мріємо та Діємо" у відповідності до відгуків стейкхолдерів. 

Друга зустріч робочої групи по розробці програми з громадянської освіти – 11лютого, 2021 року

Як зазначалося раніше, у січні Міжнародний республіканський інститут (МРІ) сформував робочу групу, яка сприятиме розробці програми з громадянської освіти молоді, у рамках масштабної молодіжної програми  «Мріємо та діємо». У зв’язку із тим, що МРІ продовжує отримувати запити на участь у робочій групі зі сторони організацій та ініціатив, інститут вирішив надати таку можливість і запрошує усіх бажаючих, хто працює у сфері громадянської освіти, надіслати заявку протягом тижня. Тому, якщо ваша інституція, проєкт чи програма дотична до громадянської освіти, або хотіла б реалізуватися у даній тематиці заповнюйте форму та долучайтеся до нас. Додатковий дедлайн на заповнення форми: 21 лютого.  

Наступна зустріч робочої групи відбудеться 25 лютого об 11:00 на онлайн-платформі Zoom. Під час зустрічі МРІ представить концепцію програми. 

«Мріємо та діємо» – 5-ти річна програма спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. 
Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

 

Досягнення та Історії