МРІ допомагає містам функціонувати під час війни

Комунальні працівники Миколаєва у новому спецодязі

Під постійними обстрілами з боку ворога місцеві служби потребують речі першої необхідності. Комунальникам необхідний спецодяг, щоб прибирати території від уламків ракет, а посадовцям – ноутбуки та пристрої живлення, щоб надавати послуги громадянам. Таку допомогу отримали Миколаїв, Чернігів та Закарпаття від Міжнародного республіканського інституту.

«Місцева влада є нашими партнерами з перших днів роботи Міжнародного республіканського інституту в Україні. Ми продовжимо шукати способи допомагати їй під час війни і прийдешньою зимою», - Майкл Дракмен, директор Міжнародного республіканського інституту в Україні. 

В умовах постійних бомбардувань міст комунальні служби змушені посилено працювати. Виїжджаючи очищувати територію від уламків ракет та сміття, спецодяг комунальних працівників швидко знищується і потребує постійного оновлення. Для комунальників потрібний новий робочий одяг, утеплені костюми, сигнальні жилети, рукавиці.

А у зв’язку із великою кількістю внутрішньо-переміщених осіб, міста все більше потребують бути на зв’язку в електронному режимі, щоб продовжувати надавати послуги громадянам. Тому у місцевих органів влади є запит на ноутбуки, а через зникнення електроенергії – і на пристрої постійного живлення.

«Ця допомога вкрай необхідна місту, яке знаходиться під щоденними обстрілами ворога, - зазначив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. - Вона допоможе поліпшити умови життя людей та підтримувати інфраструктуру міста у належному стані». 

Матеріальна допомога містам надається Міжнародним республіканським інститутом в рамках гранту Національного фонду на підтримку демократії (NED). 

Досягнення та Історії