Специфіка інформаційного забезпечення місцевих виборів 2020 року [вебінар]

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
10
вересня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Четвер, 10 вересня 2020 року. Початок о 16 годині. 

Для участі необхідно пройти реєстрацію за лінком: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0k0KlZ8CSTyzYkXhO5Qh7Q

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми для політичних партій та спільно з ініціативою  #DefineYourFuture, 10 вересня 2020 року проведе вебінар на тему «Специфіка інформаційного забезпечення місцевих виборів 2020 року». Початок о 16:00 год.

До участі у вебінарі запрошується активна молодь, представники виборчих штабів партій та кандидати у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року. 

Учасники отримають інформацію про те як буде відбуватися інформаційне забезпечення виборчої кампанії, правила використання грошей виборчих фондів партій та кандидатів на рекламу, відповідальність за порушення агітації та використання коштів виборчого фонду, правила оформлення друку та розміщення агітаційної продукції.   

Під час вебінару будуть обговорюватися наступні теми:  

  1. Ключові зміни у оновленому Виборчому законодавстві України та пов’язаних з ним Кодексах та Законах України. 
  2. Спеціальне інформаційне забезпечення місцевих виборів. 
  3. Що під терміном «політична реклама» сьогодні має на увазі новітнє виборче законодавство та як виробити агітаційну стратегію у нових законодавчих умовах. 
  4. Дозволені та не дозволені агітаційні матеріали. 
  5. Планування та розбудова процесу передвиборчої агітації. 
  6. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації, адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення цих обмежень. Отримання (чи пропозиція отримання) неправомірної вигоди виборцем, членом виборчої комісії, кандидатом на відповідних виборах, уповноваженою та довіреною особою, офіційним спостерігачем та передбачена за це адміністративна та кримінальна відповідальність. 

Тренер: В’ячеслав Лебідь  - фінансовий та політичний аналітик, бізнестренер та консультант, очолював декілька регіональних підрозділів провідних фінансових установ України, консультант Комітету з питань бюджету Верховної Ради України (7 скл), депутат міської ради 3х скликань. Із 2000 року задіяний в організації та проведенні виборчих кампаній державного і місцевого рівня. 

Учасники вебінару зможуть поставити запитання тренерам та обговорити важливі проблеми, що стосуються виборчого процесу та останніх змін в Виборчому кодексі.  

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути