Міжнародний республіканський інститут запускає платформу "iVOTE!"на підтримку чесних виборів

Оголошення
20 жовтня 2020

В рамках програми сприяння чесним виборам МРІ розробив і запустив інноваційну та просту у використанні освітню платформу iVOTE, призначену для навчання спостерігачів від політичних партій напередодні місцевих виборів у жовтні 2020 року. У зв'язку з обмеженнями КОВIД-19 традиційний формат тренінгів для спостерігачів від політичних партій, які регулярно проводилися МРІ, починаючи із загальнонаціональних виборів у 1999 році, був змінений на онлайн-формат. Завдяки платформі iVOTE політичні партії будуть мати можливість навчити та підготувати своїх спостерігачів, щоб вони змогли виконати свою важливу роль у захисті чесного голосування та забезпечити рівні умови в день виборів. 

В'ячеслав Ліпецький, керівник Програми для політичних партій МРІ, розповів про підхід iVOTE: «Через пандемію КОВІД-19 ми мали певні складнощі у проведенні заходів на підтримку політичних партій. Однак ми вирішили скористатися нагодою і створили освітню онлайн-платформу iVote. Ця платформа дозволить нам навчати спостерігачів з усієї України, а представникам партій – контролювати процес навчання своїх спостерігачів. Використовуючи цю платформу, не лише спостерігач, але і кожен виборець в Україні має можливість легко отримати доступ і зрозуміти, як проходять вибори і як за ними спостерігати. Платформа iVote достатньо проста у використанні, але ефективна для підготовки спостерігачів задля гарантування надійності остаточних результатів виборів». 

Платформа доступна безкоштовно за цим посиланням. МРІ пропонує своїм партнерам розповсюдити цю інформацію серед своїх місцевих партнерських організацій. 

Популярні ресурси