Молодь

Молодь
Для кого ця програма?

Молодь від 15 до 17 років, а також від 18 до 35 років.

Залучення молодих людей до мирної участі в політичному житті України та виховання небайдужого ставлення молоді до майбутнього власної країни є вкрай необхідним чинником успішного демократичного поступу. Завдяки молодіжним програмам МРІ, ми сприяємо залученню молоді до мирної участі в політичному процесі і допомагаємо готувати наступне покоління політичних, державних та громадських лідерів.

З метою посилення ролі молоді в політичному процесі в Україні МРІ:

  • залучає молодих людей до участі в політичному житті;
  • забезпечує молодь необхідними навичками і знаннями для більш ефективного залучення до роботи у сфері управління;
  • допомагає готувати наступне покоління політичних, державних та громадських лідерів;
  • залучає молодь до проектів, які допомагають поліпшити життя їхніх громад.

Надаючи особливої ваги роботі з політичними і громадськими активістами у віці до 40 років, МРІ проводить різні молодіжні програми у співпраці з місцевими осередками політичних партій і громадськими організаціями з метою забезпечення ними більш активної участі своїх молодих членів та вдосконалення їхньої майстерності задля успішного майбутнього цих організацій, тим самим заохочуючи їх до посилення ролі молоді в політичному та громадському житті. Завдяки програмам МРІ посилюється вплив молоді у процесах вироблення політики та прийняття рішень органами влади. Зібравши молодих людей разом, ми забезпечуємо їх необхідними навичками і знаннями для більш ефективного залучення до роботи у сфері управління і лобіювання важливих для молоді питань.

Академія молодого громадянина - це можливість вступного базового навчання для молоді, яка прагне більш активно долучитися до діяльності громадських організацій та політичних партій. 

Школа молодого політика (YPLS) пропонує ряд навчальних семінарів для молоді у віці 15-17 років, спрямованих на висвітлення питань громадянської освіти та адвокаційної діяльності серед молоді.

Академія політичного лідерства (PLA) пропонує ряд поглиблених семінарів на більш складні теми у сфері політичної та громадянської діяльності, які об'єднують членів політичних партій, громадських активістів та депутатів місцевих рад у віці до 40 років з усієї України.

Навчальні поїздки: Найактивніші учасники програм YPLS та PLA, які виявили максимальну ініціативу щодо реалізації набутого завдяки цим програмам досвіду в своїх громадах і організаціях, обираються МРІ для участі в навчальних поїздках до країн колишнього радянського блоку, які тепер є державами-членами Європейського Союзу. Ці навчальні поїздки націлені на отримання передового досвіду для проведення демократичних реформ, а також показують приклади того, чого можна досягти в Україні.

Якщо ви бажаєте взяти участь у будь-якій з цих програм, будь ласка, шукайте опції для подачі заявок, які доступні на цьому сайті у розділі Календар подій.

 

Якщо ви представляєте політичну партію чи громадську організацію та бажаєте співпрацювати з МРІ в Україні у сфері підготовки молодих членів вашої організації, будь ласка, надішліть запит на адресу: iriukraine@iri.org.

Досягнення та Історії

32 роки незалежності – 32 історії боротьби українців за свободу
Сьогодні Україна відзначає 32-ий рік незалежності, а українці продовжують відстоювати свою незалежність від брутальних посягань Росії.
Переглянути
Молодь хоче розвивати країну, а програма стажування в органах місцевого самоврядування створює таку можливість
Молодь відчуває власну відповідальність за майбутнє своєї країни, тому намагається робити власний вклад, щоб це майбутнє було успішним.
Переглянути
Якісній громадянській освіті бути!
Важливий крок для становлення громадянської освіти в Україні зроблено.
Переглянути
Більше історій успіху

Ресурси програми