Опитування МРІ в Україні демонструє надзвичайну підтримку Зеленського, впевненість у перемозі та бажання вступу до ЄС

Нацiональне
Опитування
Вся країна
АР Крим
місто Київ
місто Севастополь
Вінницька обл.
Волинська обл.
Дніпропетровська обл.
Донецька обл.
Житомирська обл.
Закарпатська обл.
Запорізька обл.
Івано-Франківська обл.
Кіровоградська обл.
Київська обл.
Луганська обл.
Львівська обл.
Миколаївська обл.
Одеська обл.
Полтавська обл.
Рівеньська обл.
Сумська обл.
Тернопільська обл.
Харківська обл.
Херсонська обл.
Хмельницька обл.
Черкаська обл.
Чернівецька обл.
Чернігівська обл.
10 травня 2022

Київ, Україна – Нове всеукраїнське опитування громадської думки, проведене Центром аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (МРІ) в Україні, показує надзвичайну підтримку Президента Зеленського, впевненість у перемозі у війні та сильне бажання вступу країни до Європейського Союзу (ЄС). 

Щодо підтримки Президента Володимира Зеленського, 94% українців цілковито чи скоріше схвалюють його діяльність. 
«Український народ об’єднався навколо Президента Зеленського, а країна продовжує протистояти жорстоким атакам Путіна, – сказав Стівен Нікс, регіональний директор МРІ у Євразійському регіоні. – Завдяки його стійкості, Зеленський став лідером для українців, якого вони так потребують у цей надзвичайно складний час».  
Також українці переконані, що переможуть Росію у війні. На питання, чи переможе Україна, 97% українців відповіли «так». Більше того, 83% вірять, що війна закінчиться до кінця року.

Результати опитування також свідчать про сильне бажання громадян приєднатися до ЄС. При виборі економічного союзу для інтеграції України 80% зазначили ЄС.

“В Україні існує надзвичайно велика підтримка вступу до ЄС серед усіх верств населення, – сказав Нікс. – Українці усвідомлюють, що майбутнє з Європою принесе мир та процвітання”. 

Методологія

Опитування проводилося соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту по всій Україні, крім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей, у період з 30 березня по 2 квітня 2022 року, шляхом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Загальний обсяг вибірки становить 2001 житель України віком 18 років і старше. Вибірка не включає осіб, які наразі не перебувають в Україні. Результати були зважені за регіонами, віком і гендерним розподілом на основі даних Державного комітету статистики України станом на 1 січня 2020 року. Межа похибки при 95% рівні довіри не перевищує 2%. Коефіцієнт досяжності становить 15%. Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  

Повне опитування можна переглянути тут. 
Інфографіки можна завантажити тут. 

 

Завантажити

Популярні ресурси